Katarzyna Jagusiak

Adwokat Katarzyna Jagusiak

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jagusiak

Attornatus officium

Adwokat Katarzyna Jagusiak ukończyła studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Następnie rozpoczęła aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Katowicach, którą ukończyła w 2022 roku, składając egzamin adwokacki. Aktualnie jest adwokatem wpisanym na listę Izby Adwokackiej w Katowicach.

Od 2017 roku adwokat Katarzyna Jagusiak zdobywała doświadczenie zawodowe współpracując z jedną z największych Kancelarii na Śląsku. Od 2019 roku swoje doświadczenie postanowiła zdobywać w Gliwicach, gdzie działa dotychczas, współpracując z wieloma renomowanymi Kancelariami Adwokackimi tego regionu.

W tracie odbywania aplikacji adwokackiej adwokat Katarzyna Jagusiak zdobyła doświadczenie w świadczeniu usług zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak również klientów biznesowych, świadcząc kompleksową obsługę m.in. na rzecz spółek prawa handlowego oraz fundacji. Czas aplikacji adwokackiej pozwolił na zdobycie doświadczenia procesowego poprzez reprezentację klientów w postępowaniach przed sądami oraz innymi organami.

Kontakt z naszą Kancelarią

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Jagusiak

Numer Telefonu

533-291-324

Adres E-mail

sekretariat@kancelariajagusiak.pl

Adres

ul. Plebiscytowa 1/308, 44-100 Gliwice